Office workers working at desk and an informal meeting
Office workers working at desk and an informal meeting

Więcej informacji na temat oprogramowania do zarządzania dokumentami i drukiem

Usprawnij obieg dokumentów i zwiększ wydajność dzięki oprogramowaniu do zarządzania dokumentami i drukiem. Korzystaj z łatwego skanowania, drukowania i lepszych zabezpieczeń na wszystkich swoich urządzeniach.

Zmień sposób pracy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą grupę roboczą, dynamiczny i duży dział, czy specjalistyczną drukarnię, każde miejsce pracy potrzebuje drukarek i kopiarek.  

Chociaż coraz częściej korzystamy z rozwiązań chmurowych i pracujemy w trybie cyfrowym, czasami nic nie jest w stanie zastąpić wydrukowanego dokumentu, szczególnie jeśli chodzi o ważne dane. Czy wiesz, że tego typu urządzenia mogą zdziałać jeszcze więcej, gdy są używane razem z oprogramowaniem do zarządzania dokumentami i i drukiem?

Te zaawansowane rozwiązania mogą usprawnić każdy etap zarządzania dokumentami, w tym kontrolę dokumentów, zarządzanie przepływem pracy, bezpieczne przechowywanie, skanowanie i nie tylko – zapewniając lepsze przepływy pracy, większą wydajność i niższe koszty.

Zarządzaj całą flotą drukarek

Niezależnie od tego, czy Twoja firma ma jedną czy setki drukarek, odpowiednie zarządzanie urządzeniami jest gwarancją, że zawsze będą one wsparciem dla Twojej firmy, a nie przeszkodą w pracy. Dzięki centralnej konsoli zarządzania wiesz, jak działa każda drukarka, przez kogo jest używana i kiedy. Masz dostęp do pewnych i aktualnych informacji.  

Możesz także wyeliminować nadużycia, ustanawiając reguły drukowania, ograniczając dostęp użytkowników, ilość drukowanych stron i wymagając autoryzacji użytkownika w celu odebrania dokumentów. Zarządzanie drukiem zapewnia zespołom lepszą widoczność, a przez to poprawę bezpieczeństwa, użyteczności i wydajności dla wszystkich.  

A woman using an MFP in an office

Ogranicz marnotrawstwo

Dzięki zarządzaniu drukowaniem możesz obniżyć koszty związane z niepotrzebnym i nieuprawnionym wykorzystaniem urządzeń. W ten sposób nie tylko pomożesz swojemu zespołowi w osiągnięciu celów wynikających z polityki ochrony środowiska, ale możesz również stworzyć lepsze  procesy  pracy z dokumentami dzięki przechwytywaniu dokumentów i dystrybucji cyfrowej. 

Dzięki automatyzacji i jasno zdefiniowanym regułom, Twój dokument znajdzie się tam, gdzie powinien – wystarczy kilka kliknięć. Na przykład pracownicy działu finansowego mogą skanować faktury i automatycznie zapisywać je we właściwym folderze. 

Three office workers working at desks

Oszczędzaj czas i pieniądze

Czasami dokumenty giną lub są przechowywane w niewłaściwym miejscu, ale dzięki oprogramowaniu do przechwytywania dokumentów i zarządzania dokumentami zawsze będą tam, gdzie powinny. Przechwytywanie dokumentów usprawnia przepływ pracy: gdy tylko dokument zostanie zeskanowany, można go skierować do odpowiednich zespołów. Rezultat? Mniej czasu poświęconego na nadawanie plikom nazw, sortowanie ich i przesyłanie. 

Oprogramowanie indeksuje zarówno meta-tagi, jak i zawartość dokumentów, dzięki czemu możesz szybko i łatwo znaleźć to, czego szukasz. Funkcja przechwytywania dokumentów umożliwia nawet wysyłanie zeskanowanych dokumentów jako plików PDF chronionych hasłem bezpośrednio z urządzenia. 

Four colleagues looking a PC screen

Większe bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Chroń swoje środowisko drukowania, skanowania i kopiowania za pomocą oprogramowania do przechwytywania dokumentów i zarządzania urządzeniami, z pełną ścieżką audytu. Tworząc solidny przepływ dokumentów, zapewniasz spokój nie tylko własnemu zespołowi, ale także klientom i innym zainteresowanym stronom. 

Small workgroup informal meeting