Skanowanie dokumentów

Cyfryzuj swoje dokumenty z łatwością

Digitalizacja dokumentów – proces skanowania lub przechwytywania papierowego dokumentu w celu zapisania go w formie cyfrowej – jest obecnie celem każdej firmy i organizacji. Może chodzić o konwertowanie starych dokumentów na format cyfrowy lub przechwytywanie nowo otrzymanych dokumentów i dodawanie ich do przepływu pracy. W obu przypadkach potrzebna jest wielofunkcyjna drukarka biurowa i oprogramowania do przechwytywania dokumentów, aby zapewnić płynność przepływowi dokumentów. 

Do skanowania dokumentów potrzebne są wielofunkcyjne drukarki lub kopiarki z dedykowanymi skanerami. Przydatne jest także  oprogramowanie do przechwytywania dokumentów. Gwarantuje ono, że Twoje dokumenty są bezpiecznie i odpowiednio przechowywane, udostępniane i zarządzane, a także przetwarzane w ramach Twoich procesów. 

Three colleagues reviewing on-screen content

Digitalizacja

Niezależnie od tego, czy chodzi o skanowanie fakturczy automatyzację  dystrybucji poczty, przejście od papieru do bajtów może być czasochłonne. Dokumenty trzeba skanować, nazywać, segregować, indeksować, udostępniać i przechowywać – lista jest długa. Dzięki oprogramowaniu do przechwytywania dokumentówmożesz zautomatyzować cały proces, oszczędzając czas i pieniądze.

Procesy przechwytywania dokumentów, które zapewniają pełną identyfikowalność i dają możliwość przeszukiwania zasobów, masz dostęp do wydajnych przepływów pracy, dzięki którym nie tracisz czasu i zwiększasz produktywność. 

Co więcej,  oprogramowanie do przechwytywania dokumentów tworzy pełną ścieżkę audytu każdego dokumentu przechwyconego za pomocą wielofunkcyjnej drukarki. W ten sposób masz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

MFP scanning in colour

Automatyczne indeksowanie i analiza treści

Bez względu na to, jak technologicznie zaawansowana jest Twoja firma, błąd ludzki jest zawsze możliwy. Dzięki oprogramowaniu do przechwytywania dokumentów ryzyko, że błędy przekształcą się w poważne problemy jest mniejsze. Jeśli dokument zaginie, będziesz wiedział, gdzie go szukać. 

Skanując metatagi i zawartość dokumentów, oprogramowanie do przechwytywania dokumentów  inteligentnie indeksuje dokumenty w celu ich szybkiego odzyskania. Swoje cyfrowe dokumenty możesz przesyłać dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Skanowanie faktur i przechwytywanie danych oznacza, że nawet poufne dokumenty mogą być wysyłane do zespołów, które ich najbardziej potrzebują, a przy tym bezpiecznie zapisywane jako pliki PDF chronione hasłem.

Product-Drivve Image Software on MFP panel

Zaprojektowane dla Twoich urządzeń

Nie tylko wybrane działy mogą skorzystać na skanowaniu w ramach zarządzania dokumentami:  w procesach może zostać uwzględnione całe biuro. 

Ponadto, dzięki niezawodnemu sposobowi wykonywania i udostępniania wysokiej jakości skanów możesz zmniejszyć zużycie papieru, aby ograniczyć koszty i chronić środowisko naturalne.

Woman using tablet with colleagues at desks

Odkryj naszą ofertę Oprogramowanie do przechwytywania dokumentów

Dowiedz się, jak zmaksymalizować produktywność i wprowadzić pozytywne zmiany w swojej firmie.