Drukarki czarno-białe

Niezawodne i proste

Gdy drukowanie w kolorze nie jest niezbędne, drukarki czarno-białe są ekonomicznym rozwiązaniem  zapewniającym wysoką jakość i  odpowiednią prędkość drukowania. 

Nie pozwól, by zbyt wolna drukarka biurowa ograniczała wydajność pracy. Urządzenia czarno-białe są jednymi z najszybszych dostępnych na rynku, dlatego warto sprawdzić prędkość drukowania: liczbę stron na minutę i czas potrzebny na wydrukowanie pierwszej strony. Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią, rozważ zakup drukarki nabiurkowej, która zajmuje mniej miejsca.

Opcjonalna łączność bezprzewodowa umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z dowolnego telefonu lub laptopa podłączonego do sieci wi-fi. 

BP-70M65

Zwiększ produktywność i efektywność w miejscu pracy

Weź także pod uwagę zakup czarno-białej drukarki wielofunkcyjnej. Łączy ona funkcje drukowania, faksowania, skanowania i kopiowania, dzięki czemu Twój zespół ma wszystko, czego potrzebuje w jednym miejscu. Ponadto wiele drukarek wielofunkcyjnych oferuje również zaawansowane funkcje wykańczania, przez co tworzenie wysokiej jakości broszur składanych i zszywanych jest proste i nie zajmuje wiele czasu.  

Pomyśl o swoich potrzebach w zakresie drukowania: jak często drukujesz w formacieA4 i A3? Format A3 jest przydatny, ale czy Twoje zespoły go potrzebują? 

Aby przyspieszyć proces transformacji cyfrowej i zdigitalizować tradycyjne obiegi pracy oparte na papierze, drukarki wielofunkcyjne umożliwiają skanowanie do wiadomości e-mail. Pozwala to zeskanować papierowy dokument i wysłać go bezpośrednio z urządzenia do wybranego odbiorcy. Alternatywnie możesz skanować bezpośrednio do folderów lub do oprogramowania do zarządzania dokumentami.

A woman using an MFP in an office

Dbaj o bezpieczeństwo swoich danych

Dane Twojej firmy są cenne, ale drukarki padają ofiarą ataku hakerów tak samo jak laptopy. Pamięć drukarki może zawierać dane dotyczące wszystkich wydruków, dlatego drukarki stacjonarne też potrzebują zabezpieczeń, podobnie jak laptopy czy komputery. 

Zwróć uwagę na funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie, biała lista i samonaprawa oprogramowania układowego. 

Man-pressing-lock-icon-on screen

Inteligentne oprogramowanie do zarządzania drukowaniem i dokumentami

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania drukowaniem można szybko i łatwo kontrolować swoją flotę drukarek. 

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami i drukowaniem ułatwi podejmowanie decyzji na temat korzystania z poszczególnych drukarek. Można upoważnić do tego całe zespoły lub wybrane osoby. Można także wskazać osoby uprawnione do korzystania z niektórych funkcji: na przykład, zapewnić pracownikom działu marketingu dostęp do drukowania w kolorze, jednocześnie uniemożliwiając go innym. Usprawnia się w ten sposób zarządzanie dokumentami, zabezpiecza przechowywanie itp. 

Zarządzanie dostępem użytkowników, ograniczanie marnotrawstwa papieru i większa kontrola sprawiają, że drukarka jest wydajna i niedroga w utrzymaniu.

Office workers working at desk and an informal meeting