Biurowe drukarki wielofunkcyjne

Niezbędne wyposażenie biura

Intensywnie używana  wielofunkcyjna drukarka biurowa  najlepiej sprawdza się w przypadku średnich i dużych firm i biur. Jeśli zatem potrzebujesz wielofunkcyjnej maszyny, która może sprostać codziennym potrzebom Twojej firmy w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania we wszystkich działach i przez cały dzień, wielofunkcyjna drukarka biurowa i kopiarka to urządzenie dla Ciebie.

Wielofunkcyjne drukarki biurowe to innowacyjne urządzenia usprawniające współpracę pomiędzy pracownikami oraz pomiędzy pracowniami a klientami dzięki opcjom udostępniania dokumentów i przepływom pracy. Można zdigitalizować obieg dokumentów, korzystając z innowacyjnej funkcji skanowania papierowych dokumentów do wiadomości e-mail, aby szybko i bezpiecznie przesyłać informacje w formie cyfrowej.

BP-60M45

Wydajność i wszechstronność

W przeciwieństwie do wielofunkcyjnych drukarek nabiurkowych, wielofunkcyjne drukarki biurowe instaluje się na podłodze, dzięki czemu można korzystać z wielu podajników i drukować na papierze o różnych rozmiarach i gramaturach. W związku z tym nie jest potrzebna oddzielna kopiarka A3; wybierz drukarkę wielofunkcyjną, która służy jako czarno-biała kopiarka A3 lub kolorowa kopiarka A3 wraz z funkcją drukowania, skanowania, faksowania i wykańczania, jeśli ich potrzebujesz. 

Co więcej, urządzenia te mogą usprawnić proces digitalizacji dokumentów, dzięki funkcjom takim jak skanowanie do wiadomości e-mail, umożliwiającym przekazanie elektronicznej kopii każdego papierowego oryginału do dowolnego odbiorcy w dowolnym miejscu, dzięki cyfrowym przepływom pracy.

Three colleagues working at co-working desk with printer in background

Jak szybko drukuje wielofunkcyjna drukarka biurowa?

Wolnostojąca wielofunkcyjna drukarka biurowa jest znacznie szybsza niż urządzenie nabiurkowe, drukując około 30-60 str./min (przy maksymalnej prędkości 120 str./min) i skanując do 220 oryginałów na minutę.

Ponadto dostępnych jest wiele zaawansowanych opcji i funkcji wykańczania, takich jak tworzenie broszur, dziurkowanie i zszywanie.  

Stworzona z myślą o potrzebach zapracowanych zespołów, wielofunkcyjna drukarka biurowa jest niezwykle wytrzymała i niezawodna, zapewniając ciągły dostęp do kopii i wydruków w wysokiej jakości.

CR5 folding unit

Dla większych firm

Wysokonakładowe kopiarki i drukarki mogą być praktycznym rozwiązaniem w korporacjach, działach reprograficznych i drukarniach, gdzie zapotrzebowanie sięga setek, a nawet tysięcy wydruków, kopii lub skanów dziennie. Użytkownicy mogą mieć pewność, że dzięki szybkiemu urządzeniu o dużej wydajności zawsze uzyskają wysokiej jakości wydruki.

MX-8090N

Bezpieczeństwo bez względu na wielkość firmy

Wielofunkcyjne drukarki biurowe mogą być wyposażone w dysk twardy lub dysk SSD, który przechowuje wszystkie wydruki, skany i kopie. Niezabezpieczone urządzenie i wszystkie przechowywane na nim dane poufne mogą być przedmiotem ataku. Aby chronić poufne dane firmowe przechowywane na dysku twardym, wiele drukarek wielofunkcyjnych oferuje obecnie szereg zaawansowanych zabezpieczeń w standardzie lub jako wyposażenie opcjonalne:

  • szyfrowanie S/MIME, aby zapobiec przechwyceniu danych podczas transmisji wiadomości e-mail 
  • kontrola aplikacji za pomocą białej listy
  • samonaprawiające się oprogramowanie układowe do tworzenia kopii zapasowych ustawień i wspomagania odzyskiwania danych w przypadku ataku
  • bezserwerowe bezpieczne zwalnianie wydruku w celu zapewnienia ochrony danych itd.
Man-pressing-lock-icon-on screen

Czym jest oprogramowanie do zarządzania drukiem?

To niezbędne dla każdej firmy rozwiązanie umożliwia znaczące oszczędności, redukując zużycie tonera, papieru i energii. 

Po dodaniu oprogramowania do zarządzania drukiem można wdrożyć pewne reguły, np. domyślne drukowanie dwustronne, lub przypisać dostęp do pewnych funkcji tylko do określonych działów (np. umożliwiając dostęp do drukowania w kolorze tylko wybranym użytkownikom). Ponadto, aby zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów, użytkownicy muszą potwierdzić swoją tożsamość przed uzyskaniem dostępu do urządzenia lub odbiorem wydruków.

Dzięki elastyczności oprogramowania do zarządzania drukowaniem możesz skalować zakres jego wykorzystywania zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami Twojej firmy i jej rozwojem.

Office workers working at desk and an informal meeting