Wielofunkcyjne drukarki nabiurkowe

Poręczna i kompaktowa

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz urządzenia do domowego biura, małej firmy, czy na własny użytek, wielofunkcyjna drukarka nabiurkowa to idealne rozwiązanie. Jest praktyczna, wielofunkcyjna i umożliwia kopiowania i drukowania w niewielkim nakładzie, oferując także funkcję skanowania do wiadomości e-mail.

Product-Photocopier-MX-C357F

Małe, ale potężne

Chociaż urządzenia nabiurkowe nie mogą konkurować z wolnostojącą wielofunkcyjną drukarką A3, są niezwykle funkcjonalne. Zaprojektowano je z myślą o różnych potrzebach, dlatego znajdują się wśród nich zarówno podstawowe czarno-białe kombajny wielofunkcyjne A4, jak i wielofunkcyjne drukarki nabiurkowe, które kopiują, drukują, skanują i faksują podobnie jak ich większe odpowiedniki. 

Poręczne i kompaktowe urządzenia nabiurkowe zaprojektowano z myślą o małych przestrzeniach, takich jak półki i pojedyncze biurka. Dzięki inteligentnej technologii, niewielkie rozmiary wcale ich nie ograniczają: wystarczy je podłączyć, a są natychmiast gotowe do działania. Wielofunkcyjne drukarki nabiurkowe zapewniają doskonałą wydajność, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla małych firm, biur domowych i gospodarstw domowych.

Woman working at home office with laptop and printed documents

Niezawodne zabezpieczenia

Czy wiesz, że każdy może włamać się do niezabezpieczonego urządzenia? Drukarki nabiurkowe mogą być wyposażone w dysk twardy lub dysk SSD, który zawiera wszystkie dane, wydruki, skany i kopie, do których mogą uzyskać dostęp osoby nieuprawnione. Wiele wysokiej jakości drukarek nabiurkowych oferuje teraz szereg zaawansowanych zabezpieczeń w standardzie lub jako wyposażenie dodatkowe, aby chronić dane firmy przechowywane na dysku twardym, w tym;

  • szyfrowanie S/MIME, aby zapobiec przechwyceniu danych podczas transmisji wiadomości e-mail 
  • bezserwerowe bezpieczne zwalnianie wydruku w celu zapewnienia ochrony danych 
  • kontrola aplikacji za pomocą białej listy  
  • rejestracja aktywności itp.
Man-pressing-lock-icon-on screen

A4 czy A3 - jakiego formatu potrzebujesz?

Główną zaletą nabiurkowej czarno-białej lub kolorowej wielofunkcyjnej drukarki A4 jest to, że mieści się niemal wszędzie, zapewniając użytkownikom dostęp do szerokiego zakresu funkcji kopiowania i drukowania, nie zajmując przy tym dużej powierzchni. 

Z drugiej strony format A3 wymaga wsparcia przez wiele zaawansowanych funkcji. Jeśli zatem potrzebujesz urządzenia do produkcji broszur, plakatów i materiałów promocyjnych, lepszym rozwiązaniem będą  kolorowe wielofunkcyjne drukarki A3  lub czarno-białe wielofunkcyjne drukarki A3

Innerfinisher

Wygodne, wszechstronne i praktyczne

Jak sama nazwa wskazuje, dzięki urządzeniu nabiurkowemu kopiowanie i drukowanie masz w zasięgu ręki. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy mała firma potrzebuje drukarki wielofunkcyjnej. W miarę rozwoju działalności można rozbudować swoje urządzenie za pomocą takich elementów wyposażenia jak dodatkowe tace na papier, przekształcające urządzenie nabiurkowe w wolnostojące.

Domowe urządzenia wielofunkcyjne i drukarki raczej nie będą wymagały przekształcenia w wolnostojące urządzenia o dużej pojemności: nabiurkowe urządzenia zazwyczaj są w takich przypadkach wystarczające.  

Ceny bezpośrednio odzwierciedlają funkcjonalność urządzeń. Jeśli zatem szukasz podstawowej  wielofunkcyjnej drukarki biurowej lub takiej, która drukuje w kolorze i jest wyposażona w narzędzia wykańczające i inne opcje (dziurkowanie, zszywanie, tworzenie broszur itp.), możesz wybrać urządzenie w rozsądnej cenie.  

Woman at desk in small office with printer in background