Drukarki wielofunkcyjne

Pracuj wydajniej

Urządzenia wielofunkcyjne mogą pomóc firmom różnej wielkości i działającym we wszystkich sektorach pracować mądrzej. Umożliwiają  drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, maksymalizując wydajność biura.

BP-70C65-all in one printer- product

Dlaczego drukarki wielofunkcyjne są praktyczne?

Drukarki wielofunkcyjne (znane także jako  laserowe urządzenia wielofunkcyjne ) upraszczają funkcjonowanie biura, łącząc funkcje drukarki, kopiarki, skanera  i faksu w jednym urządzeniu. 

Drukarki wielofunkcyjne mogą również skanować do wiadomości e-mail, usprawniać współpracę i oszczędzać czas dzięki szybkiemu i łatwemu udostępnianiu zeskanowanych dokumentów pocztą e-mail bezpośrednio z urządzenia. Możliwość digitalizacji tradycyjnych przepływów pracy, wymagających dużej ilości papieru, przyczynia się do transformacji cyfrowej.

Small workgroup informal meeting

Rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Może i są wielofunkcyjne, ale nie są uniwersalne. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń, wielofunkcyjne drukarki nabiurkowe stanowią doskonałe i kompaktowe rozwiązanie. 

Alternatywnie, wielofunkcyjne drukarki wolnostojące  są idealne dla większych biur o większych wymaganiach i potrzebach w zakresie drukowania. 

Te drukarki z funkcją kopiowania  zapewniają wszystko, czego może potrzebować firma w zakresie drukowania i kopiowania w trybie czarno-białym i w kolorze, w formacie A4 lub A3.

A woman using an MFP in an office

Zwiększaj skalę w miarę rozwoju

Możesz realizować zadania tradycyjnie wykonywane przez drukarnie bezpośrednio w biurze, wyposażając je w drukarki wysokonakładowe Sharp , idealne do tworzenia broszur składanych i zszywanych. 

Możesz także wybrać  bezprzewodową drukarkę wielofunkcyjną umożliwiającą szybkie i łatwe drukowanie z dowolnego telefonu lub laptopa podłączonego do sieci Wi-Fi.

Product-Printer-MX-8081_FN22

Czy Twoje urządzenie wielofunkcyjne jest zabezpieczone przed hakerami?

Dane Twojej firmy są cenne. Właśnie dlatego najlepsze  drukarki wielofunkcyjne oferują zaawansowane funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoją drukarkę wielofunkcyjną   i przechowywane w niej dane. 

Czy wiesz, że niechronione urządzenie może się stać przedmiotem ataku hakerskiego? Nowoczesne drukarki wielofunkcyjne to komputery: mają procesor, pamięć i pamięć masową, a zarazem mogą przechowywać dane dotyczące wszystkich wydruków, skanów i kopii, do których dostęp mogą uzyskać osoby nieuprawnione.  

Właśnie dlatego najlepsze urządzenia wyposażone są w wiele funkcji chroniących poufność danych. Warto zwrócić uwagę na funkcje, które szyfrują wszystkie przechowywane dane, zapewniają dostęp tylko do aplikacji i oprogramowania układowego z zatwierdzonych białych list i tworzą kopię zapasową ustawień, aby ułatwić ich odzyskiwanie w przypadku ataku.

Man-pressing-lock-icon-on screen

Inteligentne zarządzanie inteligentnym rozwiązaniem

Uzyskaj pełną widoczność i kontrolę nad swoją flotą drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dzięki oprogramowaniu do zarządzania drukowaniem.  

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami i drukowaniem umożliwia przyznawanie uprawnień do drukarki wybranym zespołom i osobom, np. pozwalając tylko niektórym działom na drukowanie w kolorze lub drukowanie dwustronne. Może to usprawnić zarządzanie dokumentami, zapewnić większe bezpieczeństwo przechowywania itd. 

Najlepsze oprogramowanie do zarządzania umożliwia również dodanie do drukarki funkcji uwierzytelniania użytkownika, która zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych i zapobiega marnotrawstwu papieru. 

Office workers working at desk and an informal meeting