Two people talking
Two people talking

Infrastruktura jako Usługa (IaaS)

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki oferowanej usłudze Infrastructure as a Service (IaaS), czyli „Infrastruktura jako Usługa”. IaaS daje Ci swobodę i elastyczność, bo możesz dostosować do swoich potrzeb zakres usług, z których naprawdę korzystasz.

Ponieważ IT w firmie jest kręgosłupem w nowoczesnym biznesie, a wymagania technologiczne stale się zmieniają, zarządzanie infrastrukturą IT i jej utrzymanie może być nie małym wyzwaniem. Nagły popyt i wdrożenie dodatkowych usługi IT często okazuje się kosztowne i czasochłonne: zwłaszcza, gdy te dodatkowe zasoby i inwestycje zostają niewykorzystane, gdy zapotrzebowanie na nie się zmniejszy.

Rezygnując z infrastruktury lokalnej na rzecz rozwiązania Infrastructure as a Service (IaaS) w chmurze, możesz radykalnie zredukować niepotrzebne wydatki i niepewność związaną z planowaniem zasobów. IaaS zwalnia Cię z obowiązku przeprowadzania nieustannych konserwacji centrum danych. Oszczędzasz na aktualizacjach sprzętu i zawsze masz dostęp do najnowszych rozwiązań, dzięki czemu wszystko funkcjonuje optymalnie.

Czym jest Infrastruktura jako Usługa (IaaS) ?

IaaS zapewnia swobodę i elastyczność, ponieważ infrastruktura zostaje przeniesiona do chmury. Usługa IaaS daje Ci elastyczność zarządzania środowiskiem IT w chmurze. Nie musisz już inwestować w kosztowną infrastrukturę IT - serwery, pamięć masową i urządzenia sieciowe. Zamiast tego wybierasz to czego potrzebujesz i kiedy potrzebujesz - płacisz tylko za to, z czego naprawdę korzystasz.

Przeniesienie systemów i aplikacji do chmury — na przykład na platformę Microsoft Azure — ułatwia pracownikom pracę zdalną, ponieważ mają do nich dostęp z dowolnego miejsca. Minimalizuje to również ryzyko utraty danych w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. W razie potrzeby możesz szybciej i łatwiej udostępniać nowe aplikacje, co pomaga Twojej firmie zachować konkurencyjność na rynku.

Dostawca usługi IaaS w chmurze zarządza infrastrukturą, a Ty kupujesz i uruchamiasz na niej własne oprogramowanie. To optymalne rozwiązanie.
 

server room

Całe wsparcie, którego potrzebujesz w jednym miejscu

Infrastruktura jako Usługa (IaaS) może ułatwić przejście z tradycyjnego środowiska lokalnego do chmury. Będziemy z Tobą blisko współpracować, aby zapewnić Ci maksymalną wartość i zyski.

Dzięki jednemu punktowi kontaktowemu w zakresie wszystkich Twoich potrzeb operacyjnych i technicznych, proces jest prosty i przejrzysty. Twoi pracownicy mogą pracować wydajnie przy minimalnych zakłóceniach.

 

man working at computer

Rozwiązania na każdą ewentualność

Dzięki rozwiązaniom Sharp Twoja organizacja działa wydajnie i może dynamicznie reagować na zmiany. Będzie w stanie spełnić wymogi technologiczne, nie marnując przy tym zasobów i pieniędzy. Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT, wsparcie, pomoc techniczną, rozwiązania informatyczne, usługi doradztwa i wsparcie systemów IT i komputerów aby zapewnić w firmie wydajność i bezpieczeństwo każdego dnia.

woman writing in pad