Sharp_BP-C533WD.jpg

Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4, przeznaczonych dla nowoczesnych miejsc pracy

Sharp, wiodący dostawca technologicznych produktów i usług biznesowych, wprowadza do oferty trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii, zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju.

Nowe modele: BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR to kompaktowe urządzenia MFP, które oferują  nowoczesne funkcje komunikacji, opracowane przez Sharp. Drukarki stanowią doskonałe uzupełnienie dla modeli A3, zaspokajając szereg potrzeb biznesowych w postaci mocnego, samodzielnego systemu, przeznaczonego dla mniejszych biur lub miejsc pracy z ograniczoną przestrzenią.

Inteligentna funkcjonalność i budowa
Nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4 posiadają niezawodne funkcje zawarte w kompaktowej obudowie, bez ustępstw pod względem jakości. Wydajna rozdzielczość drukowania 1200 DPI występuje razem z prędkością skanowania do 130 str./min. – a wszystko to jest sterowane przez dotykowy panel o przekątnej 7 cali. Ustawienia łatwego skanowania umożliwiają prostszy sposób obsługi, a ulepszony tryb skanowania zaznaczeń pozwala na dokładniejsze odwzorowanie dokumentów, zawierających treści oznaczone markerami.  W najnowszych modelach drukarek A4 zastosowano ten sam sposób obsługi jak w urządzeniach A3. Dzięki temu samemu kontrolerowi, nowe produkty zwiększają użyteczność, wydajność i produktywność, bez konieczności nauki obsługi tych urządzeń.

Komunikacja
Nowe modele: BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR oferują wiele możliwości komunikacji, takich jak: obsługa Microsoft Teams, połączenia z urządzeniami mobilnymi, obsługa sieci bezprzewodowej oraz standardowe złącza Bluetooth/NFC. Użytkownicy mogą również bezpiecznie wysyłać i skanować dokumenty do kanałów lub folderów Teams, jak również drukować pliki bezpośrednio z Teams.

Bezpieczeństwo
Urządzenia obsługują zdalną aktualizację oprogramowania systemowego, aby zapewnić ochronę organizacji oraz opcjonalne oprogramowanie antywirusowe Bitdefender, które chroni przed lukami w zabezpieczeniach sieci i danych, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikom. Skanowanie antywirusowe domyślnie odbywa się codziennie i jest połączone ze skanowaniem przychodzących i wychodzących danych w czasie rzeczywistym.

Zrównoważony rozwój
Nowe urządzenia wielofunkcyjne A4 osiągają przodującą w branży wartość całkowitego zużycia energii TEC, oferując redukcję zużycia energii w trybie gotowości o 35%, w trybie uśpienia o 70% oraz całkowitą redukcję o 42% w porównaniu z poprzednimi modelami.

Jak powiedział Ben Lake, Senior Product Manager w Sharp Europe: “Nasza nowa linia urządzeń A4 jest wyposażona w najbardziej nowoczesne i zaawansowane funkcje, zapewniając komunikację oraz bezpieczeństwo przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju, w niewielkich rozmiarach, pasujących do każdego biura. Zachowaliśmy spójność z dotychczasowym wyglądem urządzeń, ale połączyliśmy ją z nową technologią, która jest doskonałym wyborem dla zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości.”

Nowe modele są już dostępne w Sharp oraz w jego sieci partnerskiej. Więcej informacji można uzyskać pod linkiem: www.sharp.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Martyna Pokorska
Sharp Electronics (Europe) GMBH 
Tel.: 22 545 81 00
e-mail: martyna.pokorska@sharp.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl


O Sharp Europe
Sharp Europe umożliwia małym i dużym przedsiębiorstwom i organizacjom zwiększanie wydajności i przygotowywanie ich miejsc pracy na wymogi przyszłości, dzięki szerokiej gamie produktów i usług z obszaru technologii biznesowej.

Firma Sharp Europe, z siedzibą w Londynie, obsługuje klientów z sektora prywatnego i publicznego, edukacji i instytucji rządowych, oferując szeroką gamę drukarek i zaawansowanych technologii płaskich ekranów, platform współpracy i usług IT.

Jako część Sharp Corporation i przy wsparciu ze strony Foxconn, Sharp Europe inwestuje i jest liderem w branży nowych technologii, które mogą zmienić świat. Opracowała pierwszy na świecie ogólnodostępny monitor 8K, a w 2019 roku wprowadziła na rynek pierwszy certyfikowany monitor do współpracy z systemem Windows.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak firma Sharp Europe zmienia przyszłość pracy, odwiedź stronę www.sharp.eu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sharp.pl.